1 / 8

Olieverf schilderij op doek. Kalveren in het weiland. Gesigneerd.

Huidig ​​bod

Totaal bod

Bekijk de volledige uitsplitsing

Maximaal bod

Kavelspecificaties
Hoeveelheid
1
Marge
Ja
Land
Nederland
Techniek
Olieverf op doek
Handtekening/oplage
Ja
Gesigneerd
Gesigneerd
Breedte
6cm
Hoogte incl. lijst
72cm
Breedte incl. lijst
87cm
Frame
Ja
Herkomst
Antiekhandelaar
Beschrijving
Olieverf op doek. Kalveren in het weiland. Nederlandse School. Afm. 87cm x 72cm x 6cm. Gesigneerd linksonder. Zeer decoratieve sierlijst.
Aanvullende details
Er is op de locatie een heftruck aanwezig. Laten bezorgen: U kan uiteraard ook werken met een transportfirma, U kan hiervoor bijvoorbeeld onze vaste partner Auction Logistics (info@auctionlogistics.nl) inschakelen.

Meer van dezelfde Veiling

Bekijk alle

Download nu de Troostwijk Auctions app!