1 / 5
Pisa - 7 Delig - Tuinset
- Huidig bod
€
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Totaal bod
€
Maximaal bod
Maximaal bod
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- Marge
- Nee
- Model
- Pisa
- Product type
- 7 Delig
- Kussens
- Ja
- Stoelen
- 6
- Kleur
- Black
- Lengte
- 180cm
- Breedte
- 115cm
- Hoogte
- 74cm
- Materiaal
- Aluminium - Tecon Teak
- Diepte
- 47
- Zithoogte
- 41
Beschrijving
De Cadiz tuintafel (180x115cm) is een stijlvolle, bootvormige blikvanger met ruimte voor een groot gezelschap. Het onderhoudsvriendelijke Tecon Teak blad combineert de warme uitstraling van teakhout met gebruiksgemak, terwijl de zwarte spinpoot met stalen versteviging zorgt voor stabiliteit en een modern accent.
De tafel is gecombineerd met 6 zwarte Pisa tuinstoelen. Deze wicker dining stoelen hebben een strak design, aluminium poten en duurzaam 5 mm rond vlechtwerk. Dankzij de ruime zit en het 5 cm dikke zitkussen bieden ze uitstekend comfort. De stoelen zijn onderhoudsvrij en perfect geschikt voor intensief buitengebruik.
Opmerkingen
Dit betreft een showroommodel. Het kan gebruikssporen of kleine beschadigingen bevatten.
Aanvullende details
Er is geen herroepingsrecht.
De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en uitleverdagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen identificeren.
Tijdens de afhaaldag is op de locatie GEEN vorkheftruck beschikbaar
Gebruik van de vorkheftruck geschiedt geheel op eigen risico. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.