1 / 14

NSU - Oldtimer - Motorfiets

Huidig ​​bod

Totaal bod

Bekijk de volledige uitsplitsing

Maximaal bod

Kavelspecificaties
Hoeveelheid
1
Marge
Ja
Merk
NSU
Beschrijving
oldtimer motorfiets, geen documenten, oudere restauratie, Belgische leverancier
Aanvullende details
Er is op de locatie een heftruck aanwezig. Laten bezorgen: U kan uiteraard ook werken met een transportfirma, U kan hiervoor bijvoorbeeld onze vaste partner Auction Logistics (info@auctionlogistics.nl) inschakelen.
1.810 kg
CO₂e
Dit is de hoeveelheid CO₂-uitstoot die je potentieel kunt vermijden door dit item tweedehands te kopen in plaats van nieuw.Ter vergelijking: een vlucht van Amsterdam naar Berlijn veroorzaakt 78 kg CO₂e per passagier.

Meer van dezelfde Veiling

Bekijk alle

Download nu de Troostwijk Auctions app!