1 / 5
Mona - Tuinstoel (4x)
- Huidig bod
€
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Totaal bod
€
Maximaal bod
Maximaal bod
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- 4
- Marge
- Nee
- Model
- Mona
- Kussens
- Ja
- Kleur
- Black
Beschrijving
Inclusief kussens.
De Mona dining tuinstoel combineert comfort, duurzaamheid en stijl. Deze gevlochten stoel is uitgevoerd met een zwart gepoedercoat aluminium frame en bespannen met flexibel en weerbestendig rope. Door de open structuur sluit de rugleuning goed aan bij de natuurlijke vorm van je rug.
Opmerkingen
Dit betreft een showroommodel. Het kan gebruikssporen of kleine beschadigingen bevatten.
Aanvullende details
Er is geen herroepingsrecht.
De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en uitleverdagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen identificeren.
Tijdens de afhaaldag is op de locatie GEEN vorkheftruck beschikbaar
Gebruik van de vorkheftruck geschiedt geheel op eigen risico. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.