1 / 3

Milaan - Verstelbaar - Tuinstoel

Huidig ​​bod

Totaal bod

Bekijk de volledige uitsplitsing

Maximaal bod

Kavelspecificaties
Hoeveelheid
1
Marge
Nee
Model
Milaan
Product type
Verstelbaar
Verstelbaar
Ja
Kleur
Grijs
Lengte
80cm
Breedte
57cm
Hoogte
105cm
Materiaal
Half rond wicker
Beschrijving
De Milaan verstelbare loungestoelen hebben een luxe voetensteun en de zijn eenvoudig door middel van een gasveer naar achteren te verstellen. Wanneer u de stoelen naar achteren versteld zal de voetensteun automatisch mee verstellen waardoor uw benen goed ondersteund worden. Let op! : Foto wijkt af van het orgineel.
Opmerkingen
Dit betreft een showroommodel. Het kan gebruikssporen of kleine beschadigingen bevatten.
Aanvullende details
Er is geen herroepingsrecht. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en uitleverdagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen identificeren. Tijdens de afhaaldag is op de locatie GEEN vorkheftruck beschikbaar Gebruik van de vorkheftruck geschiedt geheel op eigen risico. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.

Meer van dezelfde Veiling

Bekijk alle

Download nu de Troostwijk Auctions app!