Startpagina
Alle Veilingen
Favorieten

Lithografie Roy lichtenstein “As I opened fire”

Kavel:
A1-16821-201
Boxtel, NL

Ophalen op vaste dagen

Huidig ​​bod
Staat
Auto-bieden activeren
Aanbevolen

Over deze kavel

V.v. Certificaat en stempel aan achterzijde; gesigneerd en genummerd; inclusief lijst
Kavelnummer:
A1-16821-201
Plaats:
Boxtel, NL
Verkocht door:
Zakelijke verkoper

Kavelspecificaties

Documenten

Troostwijk is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.

Download nu de Troostwijk Auctions app!

Snel. Gemakkelijk te gebruiken. Veilig.

  • Verbeterde gebruikerservaring
  • Realtime push notificaties
  • Mis nooit meer uw favoriete kavels
  • Meer functionaliteit
Google playApp store