1 / 4
Delia - Stapelbaar - Tuinstoelen (3x)
- Huidig bod
€
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Totaal bod
€
Maximaal bod
Maximaal bod
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- 3
- Marge
- Nee
- Model
- Delia
- Product type
- Stapelbaar
- Kleur
- Camel
- Lengte
- 55cm
- Breedte
- 55cm
- Hoogte
- 80cm
- Zithoogte
- 45
- Materiaal
- Aluminium
Beschrijving
De strak afgewerkte tuinstoel is gemaakt van een aluminium gepoedercoated frame, zit en rug vlak. Dat het zitvlak van aluminium gemaakt is biedt als groot voordeel, naast dat het erg stevig is, dat het erg licht is en de stoel gemakkelijk verplaatsbaar is.
Opmerkingen
Dit betreft een showroommodel. Het kan gebruikssporen of kleine beschadigingen bevatten.
Aanvullende details
Er is geen herroepingsrecht.
De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en uitleverdagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen identificeren.
Tijdens de afhaaldag is op de locatie GEEN vorkheftruck beschikbaar
Gebruik van de vorkheftruck geschiedt geheel op eigen risico. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.