1 / 3

Delia - Stapelbaar - Tuinstoelen (4x)

Huidig ​​bod

Totaal bod

Bekijk de volledige uitsplitsing

Maximaal bod

Kavelspecificaties
Hoeveelheid
5
Marge
Nee
Merk
Delia
Product type
Stapelbaar
Kleur
Black
Lengte
63cm
Breedte
55cm
Hoogte
85cm
Zithoogte
43
Materiaal
Textileen-Aluminium
Beschrijving
De Brafab Delia stapelbare textileen tuinstoel aluminium in de kleur black is licht van gewicht en makkelijk te stapelen! Hierdoor berg je ze eenvoudig op of verplaats je ze op het terras. De strakke en chique afgewerkte tuinstoel is gemaakt van een aluminium gepoedercoated frame met textileen zit en rug vlak. Dat het zitvlak van textileen gemaakt is biedt als groot voordeel, naast dat het erg stevig is, dat de stoel nu zonder kussen erg comfortabel zit. Daarnaast droogt dit snel op na een regenbui.
Opmerkingen
Dit betreft een showroommodel. Het kan gebruikssporen of kleine beschadigingen bevatten.
Aanvullende details
Er is geen herroepingsrecht. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en uitleverdagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen identificeren. Tijdens de afhaaldag is op de locatie GEEN vorkheftruck beschikbaar Gebruik van de vorkheftruck geschiedt geheel op eigen risico. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.

Meer van dezelfde Veiling

Bekijk alle

Download nu de Troostwijk Auctions app!