Delfield - AB1ARDCLH1300 - Gekoelde tentoonstelling
- Huidig bod
- Status
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Totaal bod
Maximaal bod
Maximaal bod
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
- Merk
- Delfield
- Type
- AB1ARDCLH1300
- Mobiel
- Nee
- Ingebouwde koelcompressor
- Ja
- Aansluiting
- 230V
- Digitale uitlezing
- Ja
- Totale afmeting L
- 130mm
- Totale afmeting Breedte
- 75mm
- Totale afmeting Hoogte
- 140mm