Delfield - AB1ARDCLH1300 - Gekoelde tentoonstelling
Huidig ​​bod
Status
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Maximaal bod
Kavelspecificaties
Hoeveelheid
1
Marge
Nee
Merk
Delfield
Type
AB1ARDCLH1300
Mobiel
Nee
Ingebouwde koelcompressor
Ja
Aansluiting
230V
Digitale uitlezing
Ja
Totale afmeting L
130mm
Totale afmeting Breedte
75mm
Totale afmeting Hoogte
140mm