1990 HERMLE UWF1200H universele freesmachine
- Huidig bod
- Status
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Totaal bod
Maximaal bod
Maximaal bod
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
- Merk
- HERMLE
- Type
- UWF1200H
- Bouwjaar
- 1990
- Serienummer
- 9044
- Verplaatsing x-as
- 850mm
- Verplaatsing y-as
- 630mm
- Verplaatsing z-as
- 500mm
- Snelheid van n =
- 25rpm
- Snelheid tot n =
- 4200rpm
- T-gleuf opspantafelafmeting L
- 1200mm
- T-gleuf opspantafelafmeting B
- 550mm
- Besturing, merk, type
- Heidenhain TNC 407/415
- Afgelezen urenstand
- Motorvermogen (kW)
- 12kW
- Aansluiting
- 380V
- Handboek aanwezig
- Ja
- Machinegewicht
- 4000kg
- Afmeting l
- 4260mm
- Afmeting b
- 4400mm
- Afmeting h
- 2300mm
- Leveringsvoorwaarden
- Geladen op vrachtwagen
Beschrijving
Spildiameter horizontaal 75 mm, spildiameter verticaal 55 mm, invoer X-/Y-as 1-5000 mm/min, invoer Z-as 10.000 mm/min, gereedschapshouder SK40, 32 gereedschapsposities