Delfield - AB1ARDCLH1300 - Refrigerated Display
Current bid
Status
Total bid amount
See total breakdown
Max bid amount
See total breakdown
Lot specifications
Quantity
1
Margin
No
Brand
Delfield
Type
AB1ARDCLH1300
Mobile
No
Built-in cooling compressor
Yes
Electric connection
230V
Digital display
Yes
Total dimension L
130mm
Total dimension W
75mm
Total dimension Height
140mm