Delfield - AB1ARDCLH1300 - Expoziție frigorifică
- Oferta curentă
- Stare
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma maximă a ofertei
Suma maximă a ofertei
Specificațiile lotului
- Cantitate
- 1
- Marjă
- Nu
- Marca
- Delfield
- Tip
- AB1ARDCLH1300
- Mobil
- Nu
- Compresor de racire încorporat
- Da
- Conexiune electrica
- 230V
- Afi?aj digital
- Da
- Dimensiunea totala L
- 130mm
- Dimensiunea totala W
- 75mm
- Dimensiunea totala H
- 140mm