Delfield - AB1ARDCLH1300 - Expoziție frigorifică
Oferta curentă
Stare
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma maximă a ofertei
Vedeți detaliile totale
Specificațiile lotului
Cantitate
1
Marjă
Nu
Marca
Delfield
Tip
AB1ARDCLH1300
Mobil
Nu
Compresor de racire încorporat
Da
Conexiune electrica
230V
Afi?aj digital
Da
Dimensiunea totala L
130mm
Dimensiunea totala W
75mm
Dimensiunea totala H
140mm