DAHLIH DL-MCV720 Vertical Machining Center
Oferta curentă
Stare
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma maximă a ofertei
Vedeți detaliile totale
Specificațiile lotului
Cantitate
1
Marjă
Nu
Marca
Dahlih
Anul de construc?ie
2006
Greutatea utilajului
1kg
Dimensiunea l
1mm
Dimensiune w
1mm
Dimensiune h
1mm
Descriere
Make: Dahlih
Type: Vertical Machining Center (VMC)
Model: DL-MCV720 (720MCV)
Year: 2006
Control: Heidenhain CNC control
Technical data:
- X-axis travel: approx. 720 mm
- Y-axis travel: approx. 400 mm
- Z-axis travel: approx. 450 mm
- Table size: approx. 900 x 400 mm