1 / 14

Skoda Fabia Combi 1.0 Aktywna; XP-975-H

Aktualna oferta

Całkowita kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie

Maksymalna kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie
Ilość
1
Marża
Tak
Tablica rejestracyjna
XP-975-H
Marka
Skoda
Model
Fabia Combi
Typ
1.0 Active
Przebieg podczas pobierania (km)
159241km
Pojemnosc cylindra
999cc
Moc (kW)
55kW
Status NAP
Logiczne
Data pierwszej rejestracji
2019-02-25
Data pierwszej rejestracji (NL)
2019-02-25
Data wygasniecia inspekcji
2027-02-25
Moc
74hp
Liczba miejsc
5
Maksymalna masa holowania bez hamulców
800kg
Maksymalna hamowana masa holowania
550kg
Transmisja
H5
Kierownica
Linki
Standard emisji
6
Liczba drzwi
4
Masa wlasna
1006kg
Bruto BPM (NL)
3907
Liczba cylindrów
3
Typ nadwozia
Kombi
Historia konserwacji
Tak, częściowo
Carfax Link
was.carfax.eu
StartInformacje
Starty i jazdy
Opis
UWAGA!: dla holenderskich nabywców i kupujących spoza UE zostanie dodany Rest-BPM. Wartość ta pojawi się później na fakturze i wynosi 1036 €. Całkowita cena licytowana + € 1036 Całkowita cena podczas licytacji jest więc wyłączona. BPM! (Dotyczy to tylko holenderskich nabywców i nabywców spoza UE) Dla oferentów spoza Holandii, ale w obrębie UE, obowiązuje depozyt w wysokości BPM (1036). Depozyt zostanie zwrócony po potwierdzeniu prawidłowej rejestracji w kraju docelowym (poza Holandią)
Uwagi
Ślady zużycia i uszkodzeń. Przyjdź na dzień oglądania, aby ocenić siebie. Musisz samodzielnie sprawdzić wszystkie informacje zawarte w opisie podczas dnia oglądania, aby uzyskać działanie i obecność. Nie ma możliwości skargi. Akcesoria: składane tylne siedzenia, alarm klasy 1 (imobilizator), system ABS, kontrola poślizgu, bagażnik, system monitorowania ciśnienia w oponach, poduszka powietrzna kierowcy, regulowana wysokość fotela kierowcy, komputer pokładowy, lusterka elektrycznie regulowana i ogrzewana, centralny blok z pilotem, relingi dachowe, elektryczne szyby z przodu, elektroniczny program stabilizacji, poduszka powietrzna z tyłu, poduszka powietrzna z przodu, poduszka powietrzna z przodu, światła LED w ciągu dnia, ekran multimedialny standardowo: poduszka powietrzna pasażera, radio, regulacja kierownicy, wspomaganie kierownicy, poduszka powietrzna z przodu
Dodatkowe szczegóły
Nie ma prawa do wycofania.
Minimalny wiek do wizyty w dni oglądania i zbierania to 18 lat. Odwiedzający muszą umieć się identyfikować.
W ciągu dnia odbioru nie ma dostępnego wózka widłowego. Płać łatwo za pomocą iDeal przez swoje konto Troostwijk. Nie jest możliwe płacenie gotówką ani PIN. Po wygraniu samochodu i gotowości zlecenia płatności / zamówienia PO# są gotowe na Twoim koncie w sekcji 'moje zakupy', musisz zapłacić online za pośrednictwem strony Troostwijk-Auctions lub aplikacji Troostwijk-Auctions. Prosimy upewnić się, że wszystkie dane konta są poprawne, które powinny być na fakturze, ponieważ nie możemy tego później zmienić. Nasz partner CollectCars.nl wyśle e-mail z instrukcjami, jak przenieść i odebrać samochód. Pierwszy dzień windykacji przeznaczony jest wyłącznie dla kupujących krajowych. Drugi i trzeci dzień odbioru przeznaczony jest wyłącznie dla zagranicznych klientów eksportujących samochód. Jeśli nie możesz sam odebrać wszystkiego, może to zrobić ktoś inny za ciebie. Możesz skontaktować się z nami samodzielnie, prosimy o wyraźne podanie numeru serii i tablicy rejestracyjnej samochodu w mailu. Wysyłaj pocztę do info@collectcars.nl Po przekazaniu odszkodowania lub jego kopii samochód może zostać odebrany. W ciągu dnia odbioru nie ma dostępnego wózka widłowego. Gdy otrzymasz działkę, prosimy o podpisanie na dobre przyjęcie. Oznacza to, że otrzymałeś wszystko prawidłowo i w całości. Zawsze sprawdzaj swój lot po otrzymaniu. Lokalizacja: Veerweg 12, Spijkenisse
Dokumenty
5 835 kg
CO₂e
sh Tyle emisji dwutlenku węgla możesz zaoszczędzić, decydując się na zakup tego przedmiotu używanego zamiast nowego.Dla porównania, lot z Amsterdamu do Berlina generuje 78 kg CO₂e na pasażera.

Więcej z tej samej aukcji

Wyświetl wszystkie

Pobierz aplikację Troostwijk Auctions już teraz!