1 / 3

Oslo – Krzesło ogrodowe (4x)

Aktualna oferta

Całkowita kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie

Maksymalna kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie
Ilość
4
Marża
Nie
Model
Oslo
Poduszki
Tak
Waga
150kg
Wysokosc
80cm
Opis
Krzesło jadalne Oslo w kolorze Black to elegancki i praktyczny wybór, który idealnie pasuje do różnych stylów do salonu, ogrodu czy balkonu. Dzięki lekkiej masie krzesło jest łatwe w przenoszeniu i elastyczne w obsłudze. Krzesło wykonane jest z solidnej stalowej ramy, połączonej z mocnym plastikowym plecionym drutem w kolorze czarnym, co nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd. Dla optymalnego komfortu fotel wyposażony jest w czarną/antracytową poduszkę leżakową, co pozwala na dodatkowe długie chwile siedzenia. Meble ogrodowe wykonane z plastikowego plecionego drutu w połączeniu ze stalą oferują długą żywotność i są niewymagające konserwacji. Krzesło jadalne w Oslo nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Uwagi
To jest model z salonu. Może zawierać oznaki zużycia lub drobnych uszkodzeń.
Dodatkowe szczegóły
Nie ma prawa do wycofania. Minimalny wiek do wizyty w dniu oglądania i dostawy to 18 lat. Odwiedzający muszą umieć się identyfikować. W dniu odbioru wózek widłowy NIE jest dostępny w miejscu Korzystanie z wózka widłowego odbywa się całkowicie na własne ryzyko. Dodatkowo mogą wystąpić czasy oczekiwania.

Więcej z tej samej aukcji

Wyświetl wszystkie

Pobierz aplikację Troostwijk Auctions już teraz!