1 / 38

McLaren - 570 - 2017

Aktualna oferta

Całkowita kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie

Maksymalna kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie
Ilość
1
Marża
Tak
Marka
McLaren
Model
570s
Rok budowy
12-2017
Przebieg podczas pobierania (km)
60900km
Pojemnosc cylindra
3799cc
Moc (kW)
419kW
Rodzaj paliwa
Benzyna
Data pierwszej rejestracji
12/2017
Moc
570hp
Transmisja
Automatyczne
Liczba kluczy
2
Masa wlasna
1356kg
Liczba cylindrów
8
Dokumentacja dotyczaca obywatelstwa
Luksemburg
Emisja CO2 NEDC
249
Historia konserwacji
Wyprzedane
Obecny certyfikat zgodnosci
prawda
Uruchamianie i jazda
Tak
Inne dokumenty zarzadu
Broszura konserwacyjna
Klimatyzacja
Tak
Nawigacja
Tak
Reflektory ksenonowe
Tak
Reflektory LED
Tak
Skórzana tapicerka
Tak
Zawieszenie pneumatyczne
Tak
Swiadectwo rejestracji - czesc 1
Tak
Swiadectwo rejestracji - czesc 2
Tak
Opis
Używany pojazd oferowany na aukcję przez Carduc Auctions, dom aukcyjny z siedzibą w Luksemburgu. Jak każdy używany pojazd, może wykazywać typowe oznaki zużycia związane z wiekiem, przebiegiem i wcześniejszym użytkowaniem, zarówno pod względem estetycznym, jak i mechanicznym. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu są przekazywane w dobrej wierze, na podstawie dostępnych danych. Carduc Auctions nie przeprowadza dokładnej inspekcji technicznej pojazdów. Informacje te są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych, aby umożliwić oferentom dokonanie jak najpełniejszej oceny. Pojazdy znajdują się w Luksemburgu i można je konsultować po wcześniejszym umówieniu, osobiście lub przez wideokonferencję, zgodnie z warunkami sprzedaży zawartymi w transakcji. Szczegółowe informacje o pojazdach, aktualnej sprzedaży oraz praktyczne szczegóły są dostępne na oficjalnej stronie internetowej: https://carduc-auctions.lu Na pytania przed zamknięciem sprzedaży:
sales@carduc-auctions.lu Tel: +352 621 595 373
Uwagi
MCLAREN 570S 3.8 V8 o mocy 570 KM, 2 drzwi, 2 siedzenia, automatyczna skrzynia biegów. KOMPLETNA KONSERWACJA! CECHY I WYPOSAŻENIE Opcje: ABS Poduszka powietrzna kierowcy Poduszka powietrzna pasażera Alarm Paralizator Kontrola trakcji Czarodziej Start Start Wizard Kontrola stabilności (ESP) System ostrzegania o odległości System monitorowania ciśnienia w oponach Podłokietnik Automatyczna klimatyzacja Detektor światła Kokpit cyfrowy Elektroniczny hamulec postojowy Komputer pokładowy Automatyczne lusterko wewnętrzne z filtrem antyodblaskowym. Stolica lędźwiowa Miejsca pamięci Podgrzewane fotele Fotele elektryczne Fotele sportowe Skórzana kierownica Kierownica wielofunkcyjna Pojazd niepalący Bluetooth Kamera wspomagająca parkowanie Wykrywanie znaków drogowych Wspomaganie kierownicy Urządzenie bez rąk Ekran dotykowy Odtwarzacz MP3 Ogranicznik prędkości Pakiet sportowy Portowe USB Radio Tempomat System nawigacji (GPS) Czujniki wspomagania parkowania z tyłu Czujniki parkowania z przodu Metaliczny kolor Felgi aluminiowe / aluminiowe Reflektory Bi-xenonowe Światła LED do jazdy dziennej Reflektory LED Reflektory ksenonowe Elektryczne lusterka boczne Składane lusterka boczne Łopatkowe dźwignie zmiany biegów Start & Stop Zawieszenie pneumatyczne Zawieszenie sportowe Centralny zamek Centralny zamek z pilotem Bezkluczykowy centralny zamek Elektryczne szyby. Pełna księga konserwacji, liczne faktury, zawsze bardzo starannie prowadzone. WAŻNE INFORMACJE Opisy, listy sprzętu i fotografie są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają wartości umownej. Pomimo staranności przy ich pisaniu, błędy lub pominięcia mogą pozostać. Jeśli przedmiot, opcja lub wyposażenie decyduje o Twojej decyzji zakupowej, zaleca się sprawdzenie tego przed złożeniem oferty. Szczegółowe informacje o pojazdach, aktualnych sprzedażach oraz praktyczne szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie: https://carduc-auctions.lu Na pytania przed zamknięciem sprzedaży: sales@carduc-auctions.lu Tel: +352 621 595 373
7 865 kg
CO₂e
sh Tyle emisji dwutlenku węgla możesz zaoszczędzić, decydując się na zakup tego przedmiotu używanego zamiast nowego.Dla porównania, lot z Amsterdamu do Berlina generuje 78 kg CO₂e na pasażera.

Więcej z tej samej aukcji

Wyświetl wszystkie

Pobierz aplikację Troostwijk Auctions już teraz!