1 / 9

Jacuzzi - świerk, grzałka ze stali nierdzewnej - Vonato - 0 - Drewniany Tranquil

Aktualna oferta

Całkowita kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie

Maksymalna kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie
Ilość
1
Marża
Nie
Marka
Sparrenhout, RVS kachel
Model
Vonato
Typ produktu
Drewniany spokój
Napiecie
0V
Filtry
6
Oswietlenie
0
Tresc
0l
Pompy
0
Liczba osób
0
Jets
2250
Kolor
100
Dlugosc
0cm
Wysokosc
230cm
Material
190
Opis
Typ: HS19001KIT Z DREWNEM OKŁADOWYM Wyposażony w: Drewnianą pokrywę - Osłonę kuchenki - Stopień - Paski ze stali nierdzewnej - Drewniane ławki - Uchwyt na kubek - Drewniane ogrodzenie bezpieczne oddzielające ławkę od gorącej kuchenki - Zawór odpływowy wody ułatwiający opróżnienie jacuzzi. Użytkowanie i konserwacja: - Jacuzzi może być łatwo złożone przez jedną osobę. - Twarda powierzchnia jest najbardziej idealna do pitchingu. Jacuzzi najlepiej ustawić na powierzchni z luźnych kamieni, płytek lub żwiru. - Jacuzzi będzie przeciekać przez pierwsze 3-5 dni. To normalne. Po 3-5 dniach drewno się rozpręży, a jacuzzi stanie się całkowicie wodoodporne. - Nie podgrzewaj jacuzzi, gdy nie jest używane. Może to spowodować pożar i uszkodzenia jacuzzi. - Grzejnik może być odpalany tylko wtedy, gdy poziom wody w jacuzzi jest na właściwym poziomie.
Dodatkowe szczegóły
Nie ma prawa do wycofania. Na tę aukcję wyznaczony jest dzień oglądania. Ta partia będzie dostarczana tylko do Belgii, Niemiec, Luksemburga lub Holandii (Wyspy Wattów są wyłączone).

Więcej z tej samej aukcji

Wyświetl wszystkie

Pobierz aplikację Troostwijk Auctions już teraz!