1 / 5

Ławka ogrodowa

Aktualna oferta

Całkowita kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie

Maksymalna kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie
Ilość
1
Marża
Nie
Opis
Ta solidna drewniana ławka z metalową ramą idealnie pasuje do ogrodu, korytarza lub salonu. Naturalne drewniane siedzenie nadaje ciepły wygląd, a rama zapewnia industrialny charakter. Ławka jest solidna, wielofunkcyjna i gotowa do natychmiastowego użycia. Idealne jako ławka lub dekoracyjny mebel z miejscem do przechowywania na dole. Proszę zauważyć: w prawym dolnym rogu góry jest niewielkie uszkodzenie. Ważne cechy: • Solidna metalowa rama • Siedzenie z litego drewna • Przemysłowy wygląd • Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz pod schronieniem • Drobne uszkodzenia prawego dolnego rogu ostrza
Uwagi
Nieużywane
Dodatkowe szczegóły
Let op: Europallets dienen te worden omgeruild. Er is geen herroepingsrecht. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en ophaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen identificeren. Tijdens de ophaaldag is een vorkheftruck met chauffeur beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1500 kg. Gebruik van de vorkheftruck geschiedt geheel op eigen risico. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.

Więcej z tej samej aukcji

Wyświetl wszystkie

Pobierz aplikację Troostwijk Auctions już teraz!