1 / 32
2021 BMW 320e Station Passenger Car
- Aktualna oferta
€
Całkowita kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Całkowita kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
€
Maksymalna kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Maksymalna kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
- Ilość
- Marża
- Nie
- Marka
- BMW
- Model
- 320e
- Typ
- Station
- Rok budowy
- 2021
- Przebieg podczas pobierania (km)
- 112700km
- Pojemnosc cylindra
- 1998cc
- Moc (kW)
- 120kW
- Rodzaj paliwa
- Petrol Hybrid
- Nosnosc
- 455kg
- Data pierwszej rejestracji
- 2/7/2021
- Moc
- 163hp
- Etykieta energetyczna
- Euro 6D-ISC-FCM
- Jazda
- RWD
- Liczba miejsc
- 5
- Kolor
- Dark Grey
- Transmisja
- Automatic transmission
- Kierownica
- Right
- Standard emisji
- 6D-isc-fcm
- Liczba drzwi
- 5
- Liczba kluczy
- 2
- Masa wlasna
- 1900kg
- Liczba cylindrów
- 4
- Typ nadwozia
- Station
- Dokumentacja dotyczaca obywatelstwa
- Belgian
- Historia konserwacji
- Present
- Obecny certyfikat zgodnosci
- Tak
- Carpass
- Tak
- Uruchamianie i jazda
- YES
- Inne dokumenty zarzadu
- Already approved for sale
- Widoczne uszkodzenia
- No
- Możliwy eksport z własnym napędem
- Tak
- do ładowania
- Present
- Klimatyzacja
- Tak
- Nawigacja
- Tak
- Reflektory ksenonowe
- Tak
- Reflektory LED
- Tak
- Skórzana tapicerka
- Tak
- Swiadectwo rejestracji - czesc 1
- Present
- Swiadectwo rejestracji - czesc 2
- Present
Dodatkowe szczegóły
Brak możliwości wizyty
Działki 9010 - 33607 zostały wyłączone.
działka 476 została przeniesiona na A3-40460.
Wniosek o dostawę można uzyskać za pośrednictwem http://www.auctionlogistics.nl
Wycenę dostawy można uzyskać za pośrednictwem https://calculator.top-speed.be
11 020 kg
CO₂e
sh Tyle emisji dwutlenku węgla możesz zaoszczędzić, decydując się na zakup tego przedmiotu używanego zamiast nowego.Dla porównania, lot z Amsterdamu do Berlina generuje 78 kg CO₂e na pasażera.