1 / 38

2017 AUDI S5

Aktualna oferta

Całkowita kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie

Maksymalna kwota oferty

Zobacz całkowite podsumowanie
Ilość
1
Marża
Nie
Marka
AUDI
Model
S5
Rok budowy
2017
Przebieg podczas pobierania (km)
108000km
Pojemnosc cylindra
2995cc
Moc (kW)
260kW
Rodzaj paliwa
Petrol
Data pierwszej rejestracji
01.06.2017
Data wygasniecia inspekcji
04.05.2025
Moc
320hp
Etykieta energetyczna
Euro6b
Jazda
Yes
Liczba miejsc
4
Kolor
Black
Transmisja
Automatic
Kierownica
Left
Liczba drzwi
3
Liczba kluczy
2
Rozmiar obreczy
20
Liczba cylindrów
6
Dokumentacja dotyczaca obywatelstwa
Belgium
Historia konserwacji
Yes
Obecny certyfikat zgodnosci
Tak
Carpass
Tak
Uruchamianie i jazda
Ok
Inne dokumenty zarzadu
Certificate of Conformity
StartInformacje
Ok
Widoczne uszkodzenia
No
Vavato nie wykonuje przeglądu technicznego.
Tak
Swiadectwo rejestracji - czesc 1
Yes
Swiadectwo rejestracji - czesc 2
Yes
Opis
The equipment includes sports seats, heated and ventilated seats, a sport suspension, a navigation system with touchscreen, Apple CarPlay, a 360° camera, front and rear parking assistance sensors, cruise control, automatic climate control, a start/stop system, as well as several driving aids and safety features (ABS, ESP, multiple airbags, tyre pressure control). The vehicle also has LED lighting, a power soft top, power windows, and an emergency call system.
Dodatkowe szczegóły
Brak możliwości wizyty Lot 4376 został wyłączony. Wniosek o dostawę można uzyskać za pośrednictwem http://www.auctionlogistics.nl Wycenę dostawy można uzyskać za pośrednictwem https://calculator.top-speed.be
9 820 kg
CO₂e
sh Tyle emisji dwutlenku węgla możesz zaoszczędzić, decydując się na zakup tego przedmiotu używanego zamiast nowego.Dla porównania, lot z Amsterdamu do Berlina generuje 78 kg CO₂e na pasażera.

Więcej z tej samej aukcji

Wyświetl wszystkie

Pobierz aplikację Troostwijk Auctions już teraz!