Uniwersalna frezarka HERMLE UWF1200H 1990
- Aktualna oferta
- Status
Całkowita kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Całkowita kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Maksymalna kwota oferty
Maksymalna kwota oferty
Specyfikacja działki
- Ilość
- 1
- Marża
- Nie
- Marka
- HERMLE
- Typ
- UWF1200H
- Rok budowy
- 1990
- Numer seryjny
- 9044
- Podróz w osi x
- 850mm
- Podróz w osi y
- 630mm
- Podróz w osi z
- 500mm
- Predkosc od n=
- 25rpm
- Predkosc do n=
- 4200rpm
- Rozmiar stolu mocujacego z rowkiem teowym L
- 1200mm
- Rozmiar stolu mocujacego z rowkiem teowym W
- 550mm
- Kontrola, marka, typ
- Heidenhain TNC 407/415
- Godziny wyswietlania
- Moc silnika (kW)
- 12kW
- Polaczenie elektryczne
- 380V
- Podrecznik obecny
- Tak
- Waga maszyny
- 4000kg
- Wymiar l
- 4260mm
- Wymiar w
- 4400mm
- Wymiar h
- 2300mm
- Warunki dostawy
- Załadunek na ciężarówkę
Opis
Średnica wrzeciona pozioma 75 mm, średnica wrzeciona pionowo 55 mm, oś podawania X/Y 1-5000 mm/min, oś podawania 10000 mm/min, uchwyt narzędzia SK40, 32 pozycje narzędzi