Uniwersalna frezarka HERMLE UWF1200H 1990
Aktualna oferta
Status
Całkowita kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Maksymalna kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Specyfikacja działki
Ilość
1
Marża
Nie
Marka
HERMLE
Typ
UWF1200H
Rok budowy
1990
Numer seryjny
9044
Podróz w osi x
850mm
Podróz w osi y
630mm
Podróz w osi z
500mm
Predkosc od n=
25rpm
Predkosc do n=
4200rpm
Rozmiar stolu mocujacego z rowkiem teowym L
1200mm
Rozmiar stolu mocujacego z rowkiem teowym W
550mm
Kontrola, marka, typ
Heidenhain TNC 407/415
Godziny wyswietlania
Moc silnika (kW)
12kW
Polaczenie elektryczne
380V
Podrecznik obecny
Tak
Waga maszyny
4000kg
Wymiar l
4260mm
Wymiar w
4400mm
Wymiar h
2300mm
Warunki dostawy
Załadunek na ciężarówkę
Opis
Średnica wrzeciona pozioma 75 mm, średnica wrzeciona pionowo 55 mm, oś podawania X/Y 1-5000 mm/min, oś podawania 10000 mm/min, uchwyt narzędzia SK40, 32 pozycje narzędzi