Pagina de start
Toate licitațiile
A urmat

Mercedes-Benz - Clasa A - 250 e AMG - 2023

Lot:
A1-18340-1
Apeldoorn, NL

Colectarea în zile fixe

Oferta curentă
Stare
Sau
TVA
Costul licitației
TVA în plus față de costul licitației
Total de plătit

Despre acest lot

Observații:
Marcă: Mercedes Model: Clasa A Tip: Sedan compact Versiune: 250e 1.3 litri 4-cilindru benzină PHEV (163 CP + 109 CP) 8G-DCT Culoare: Dim. Culoare: 696 Midnight Black (Uni) Culoare int.: 651 piele ARTICO / microfibră MICROCUT negru Titlu: 51U cap de afiș din țesătură neagră Opțiuni: PSN AMG Line Premium Linia 950 AMG Pachet parcare P44 cu cameră video pentru marșarier Pachet oglindă P49 873 Scaune față încălzite 9B2 Cablu de încărcare pentru Wallbox & Stație publică de încărcare, 5m Linia 950 AMG 310 Suport dublu pentru pahare Stil 772 AMG 7U3 Scaune sport Volan sport multifuncțional L5C îmbrăcat în piele Nappa Covorașe U26 AMG Sistem de frânare sport U28 Pachet parcare P44 cu cameră video pentru marșarier 218 Camera din spate 235 Active Parking Assist w. PARKTRONIC (fără funcție de parcare paralelă) Pachet oglindă P49 500 Oglinzi exterioare Pliabile electric Pachet P55 Night 840 Sticlă termoizolantă de confidențialitate PBG MBUX Premium de navigare 234 Asistent unghi mort 400 Cotiera spate 458 Afișaj complet digital pentru instrumente 581 THERMOTRONIC Climatizare automată Sistem avansat de sunet 853 877 Iluminat ambiental în interior 897 Sistem de încărcare wireless frontal pentru dispozitive mobile U19 MBUX Realitate augmentată pentru navigare Suport lombar U22 4-Way U45 Praguri w. "Mercedes-Benz", capac iluminat și interschimbabil 242 Scaun pasager reglabil electric cu funcție de memorie 252 Oglindă retrovizoare cu reglare automată 273 Funcția de avertizare la ieșire 275 Scaun șofer reglabil electric cu funcție de memorie 413 Trapă panoramică 431 Schimbătoare de viteze galvanizate pe volan Sistem multimedia de 525 MBUX 628 Asistent adaptiv pentru faza lungă Plus 642 Multibeam LED 889 Keyless-Go Integrare smartphone 14U Apple CarPlay 16H 17U Android Auto H44 Turnarea aluminiului cu direcție longitudinală ușoară Anvelope run-flat R66 Jante din aliaj RQT 18" AMG cu 5 spițe duble
Numărul lotului:
A1-18340-1
Locație:
Apeldoorn, NL
Vândut de:
Vânzător companie

Specificațiile lotului

Documente

Atenție, vă rog!
Vă rugăm să rețineți! Aceasta este o licitație publică, ceea ce înseamnă că loturile din această licitație nu pot fi returnate pe baza dreptului legal de retragere. În plus față de licitarea online, este posibil să participați la închiderea licitației și să plasați oferte în fața licitatorului în sala de licitație. Închiderea licitației publice va avea loc la Troostwijk Auctions, pentru mai multe informații vă rugăm să consultați condițiile specifice licitației. Vârsta minimă pentru vizitarea zilelor de vizionare și de luat masa este de 18 ani. Vizitatorii trebuie să se poată identifica. Nu există niciun stivuitor disponibil în timpul zilei de colectare. Plătiți cu ușurință cu iDeal prin contul Troostwijk. Nu este posibil să plătiți în numerar sau prin PIN. După ce ați câștigat mașina și ordinul de plată / comanda PO# este gata în contul dvs. la "achizițiile mele", trebuie să o plătiți online prin intermediul site-ului Troostwijk-Auctions sau al aplicației Troostwijk-Auctions. Asigurați-vă că toate datele sunt corecte Acest lucru ar trebui să fie pe factură, nu putem ajusta acest lucru ulterior. EXC-Services vă va trimite codurile de înregistrare prin e-mail după efectuarea plății. În acest fel, puteți înregistra mașina online înainte de ziua colectării prin DigiD sau printr-un punct de transfer. Toate acestea pentru a evita așteptarea și pentru a livra mașina fără contact. Va asteptam cu drag in ziua colectarii! Dacă acest lucru nu este posibil, ne puteți trimite un e-mail pentru o programare de preluare prin info@exc-services.eu, precizați clar numărul lotului. Acest vânzător vă poate facilita, de asemenea, transportul. Mail to info@exc-services.eu Pentru o ofertă de transport, specificați în mod clar numărul lotului și adresa de livrare. Când primiți lotul, vă rugăm să semnați pentru o recepție bună. Acest lucru indică faptul că ați primit lotul corect și complet. Verificați întotdeauna lotul la primire. Locație> Ugchelseweg 11, 7335 JP Apeldoorn, Olanda

Troostwijk is not the seller, but auctions as an intermediary on behalf of a third party.

Descărcați aplicația Troostwijk Auctions acum!

Rapid. Ușor de folosit. Sigur.

    Google playApp store