La Souris - Motorower - Miasto - Wersja 4T 25km
- Partia:
- A1-17072-310
- Duiven, NL
Odbiór w ustalone dni
- Aktualna oferta
Aktywuj auto-licytację
Aktywuj auto-licytację
Twoja oferta | ||
VAT od wartości oferty | ||
Koszt aukcji | ||
Podatek VAT doliczany do kosztów aukcji | ||
Całkowita kwota do zapłaty |
Informacje o tej partii
2 klucze - Techniczny / Konserwacja i obsługa nieznana -
- Uwagi:
- Radzimy skorzystać z dnia oglądania. W tym dniu możesz sprawdzić pojazd i sprawdzić, czy nie ma oznak zużycia/uszkodzenia/wady, aby uniknąć późniejszego rozczarowania Należy pamiętać, że akumulator może być słabo rozładowany lub uszkodzony.
- Numer partii:
- A1-17072-310
- Lokalizacja:
- Duiven, NL
- Sprzedawane przez:
- Sprzedawca firma
This auction is under notarial supervision
- Ilość
- Marża
- Tak
- Marka
- La Souris
- Model
- Snorscooter
- Typ
- City
- Nazwa handlowa
- MIASTO
- Tablica rejestracyjna
- FBZ45N
- Data pierwszej rejestracji
- 2020-08-28
- Data budowy
- 2020
- Transmisja
- Automat
Dokumenty
Prosimy o uwagę!
Jest to aukcja publiczna, co oznacza, że przedmioty na tej aukcji nie mogą zostać zwrócone ani anulowane na podstawie ustawowego prawa do odstąpienia od umowy.
Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem poniższego e-maila, aby poprosić o kody rejestracyjne / tymczasowy numer dokumentu, wyraźnie określając numer przedmiotu i numer aukcji. duiven@troostwijkauctions.com
Wszystkie pojazdy z holenderskimi tablicami rejestracyjnymi muszą zostać przeniesione.
Troostwijk is not the seller, but auctions as an intermediary on behalf of a third party.