Opel Vectra 2000 16v
- Kavel:
- A1-21240-35
- Hasselt, BE
Afhalen op afspraak
- Huidig bod
- Staat
Btw | ||
Veilingkosten | ||
Btw veilingkosten | ||
Totale prijs |
Over deze kavel
- Opmerkingen:
- >> Geweldige vintage Opel! Optisch kan het beter, en moet ie hier en daar terug op punt gesteld worden, maar technisch & motorisch heeft een autoliefhebber er zorg voor gedragen! Het schuifdak-hendeltje moet je ook wel herstellen. Of kom deze leukerd gerust zelf eens bewonderen & keuren; tijdens een gereserveerd bezichtigingsmoment. _ _ _ _ _ Dus, dit kavel vertoont matige tot beduidende gebruikssporen (of tijdens de bezichtiging ‘Kijkdag’ kan je eventueel een belangrijk eigen oordeel vormen) en is verder voorzien van; de vintage Handleiding, plus een Car-Pass kilometerbewijs (BE 2000 - 2023). _ _ _ Voor die Kijkdag moet je reserveren (want soms worden kavels verplaatst) en dat is in eerste instantie via e-mail naar info@ HaspengouwClassics.eu (Als het officiële moment echt niet past, vinden we mogelijk een ander.) _ _ _ De Afhaling is standaard te Hasselt (België), en om een vlot verloop ook eerst verplicht & tijdig aan te vragen via ons e-mailadres (info@ HaspengouwClassics.eu). Denk eraan goed voorbereid te komen ophalen/ opladen! Op aanvraag kunnen wij misschien transport regelen. Alle datums zijn onder voorbehoud.
- Veiling:
- Classic cars in Hasselt (België)
- Kavelnummer:
- A1-21240-35
- Plaats:
- Hasselt, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- Marge
- Ja
- Chassisnummer
- W0L000087M1035312
- Merk
- Opel
- Model
- Vectra (A)
- Type
- 2000 16v
- Brandstof
- benzine
- Datum eerste toelating
- 1990-11-09
- Boorddocumenten aanwezig?
- Ja
- Nationaliteit documenten
- Belgisch
Documenten
Aandacht alstublieft!
Betaal eenvoudig via uw Troostwijk Account. Nadat u de auto gewonnen heeft en de betalingsorder /PO# order klaar staat in uw account onder 'mijn aankopen', dient u deze online te betalen via de Troostwijk-Auctions website of Troostwijk-Auctions app. Let op dat al uw accountgegevens goed staan die op de factuur moeten komen, wij kunnen dit niet achteraf aanpassen.
Tijdens de afhaaldag is er geen vorkheftruck beschikbaar.
Wanneer u de kavel in ontvangst neemt vragen wij u te tekenen voor een goed ontvangst. Daarmee geef je aan dat u de kavel juist en compleet hebt ontvangen. Controleer bij ontvangst dan ook altijd uw kavel.
Locatie> Trichterheideweg 2, 3500 Hasselt, België
Troostwijk is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.